niedziela, 3 października 2021

Zwiastun ,,The Labyrinth'' dostępny już w necie

Znacie koreański wirtualny survival horror White Day: A Labyrinth Named School (recenzja gry już wkrótce) z 2015 roku? Jeśli nie, to koniecznie musicie się z nią zapoznać, gdyż wrażenia podczas gry są niesamowite. Tak naprawdę gra ta jest remakiem wydanej w 2001 roku produkcji zatytułowanej po prostu White Day

Ja dziś jednak nie o grze, a o filmowym horrorze, który już wkrótce będzie miał swoją premierę, a dokładniej 6 października 2021 roku. Mowa o The Labyrinth, którego fabuła luźno opiera się na historii przedstawionej w grze. 


W rolach głównych zobaczymy m.in. Chani, Jang Gwanga, Park Yoo Na, Kim Woo Rin, Lee Hye Ran i Lee Seung II.

Poniżej opis fabuły i zwiastun.

Horror fantasy opowiadający o uczniach szkoły średniej, którzy walczą ze złymi duchami, które opanowały ich szkołę, aby uratować swoich przyjaciół. Hee Min jest spadkobiercą największego w Korei egzorcysty, który jeszcze nie jest świadomy swoich nadnaturalnych zdolności. So Young to dziewczyna, która skrywa tajemnicę pochodzenia klątwy, z którą młodzi ludzie walczą i która nęka ich szkołę. Razem muszą stawić jej czoła. 


źródło:

https://mydramalist.com

5 komentarzy:

Peter son pisze...

Bardzo lubię koreańskie horrory, są klimatyczne, więc bardzo mnie cieszy, że Koreańczycy tak prężnie pracują nad nowymi horrorami. Kiedyś podobny ,,zabieg'' dało się zauważyć w japońskim kinie grozy, gdzie jak grzyby po deszczu powstawały coraz to nowe j-horrory. Dziś nieco przystopowali, za to Koreańczycy się rozpędzają. I tak trzymać.
Czekam niecierpliwie.

Gall pisze...

Gdzie znajdę tę grę? Zainteresowała mnie.

Agnieszka Kijewska pisze...

Poszukaj w necie, a na pewno znajdziesz 😉

Edgar pisze...

A na Allegro nie ma? Na pewno znajdziesz ją na zagranicznych aukcjach i w sklepach.

ralfwars pisze...

Jakaś wersja na Playstation wyszła?